Stali jsme se LiHD Partner Metabo – jaké výhody vám to přináší?

LiHD – Nejvýkonnější akumulátorová technologie na světě!

    

Metabo je výrobce profesionálního elektrického nářadí a příslušenství, který má historii sahající až do roku 1923. Metabo se během svého působení snaží o vývoj nových technologií, které usnadní práci a zajistí větší efektivitu, a to nejen v oblasti akumulátorových strojů. Jednou z největších inovací je například bezdrátová technologie Ultra-M, díky které jsou překážející kabely na staveništi nebo v dílně již minulostí. Další z technologií, která stojí za zmínku je baterie na Aku vrtačky, která je 100% kompatibilní se všemi akumulátorovými stroji Metabo. Nyní vám jako LiHD Partner navíc přinášíme výhody, které stojí za to.

A co mezi tyto výhody patří?

Takto to funguje:

 

Systémová řešení

Metabo - LiHD: špičkový výkon nepotřebuje kabel

Díky nové technologii pokrývá Metabo jako jediný výrobce na světě celou šíři výkonnostního spektra (400–3 200 W), od standardních strojů až po jedinečná systémová řešení. Aplikace, které byly dosud vyhrazeny pouze nejsilnějším síťovým strojům, jsou nyní možné i bez kabelu. Nové LiHD akumulátorové články existují nyní s kapacitami 4,0 Ah, 5,5 Ah a 8,0 Ah.Předváděcí akce Knauf a Metabo ve čtvrtek 21. března 2019

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali na prezentační akci s firmami Knauf a Metabo, která proběhne ve čtvrtek 21. března mezi 9-15 hodinou ve firmě Bigmat Stavebniny Líbeznice. Cílem našeho setkání je příjemně strávit čas a seznámit se s novinkami a nejzajímavějšími výrobky obou našich dodavatelů.

Obchodní zástupce ze společnosti Knauf pan Petr Duda, nám odreprezentuje probíhající akci Knauf „Zesilte ticho“ a přiblíží téma konstrukce „akustické příčky“ z dílny Knauf. Tyto příčky dokáží vyloučit hluk pronikající z místnosti do místnosti (zvuková izolace), ale také výrazně omezit hluk vznikající v místnosti samotné (prostorová akustika). Petr Duda rád odpoví i na dotazy ohledně suché výstavby, aj.

Firma Metabo nám umožní, abychom za doprovodu jejího technika nahlédli do světa LiHD baterií a zkusili si, jak fungují stroje Metabo. Jen pro zajímavost, víte, že v současné době je podíl Metabo strojů Elektro/AKU → 50/50?


Občerstvení, drobné dárky a soutěže o zajímavé ceny

Občerstvení pro všechny jistě potěší každého účastníka. Odvážní, kteří si budou chtít zasoutěžit, budou mít možnost vyhrát rádio od společnosti Metabo. Účastníkem se může stát kdokoliv, kdo bude v ten den v areálu Bigmat Líbeznice v čase konání akce. V rámci soutěže budete moct dobře poznat různé aku stroje Metabo, a zkusit jak se vám s nimi pracuje při šroubování do dřeva, plechu, případně řezání a vrtání. Testu budou podrobeny nejen LiHD baterie, ale i námi prodávaný spojovací materiál u HPM TEC, či Fischer. V této disciplíně je jediné kritérium RYCHLOST. A vítěz bere vše.

Tak už víte, jaký máte ve čtvrtek program? Přijďte si dát něco dobrého a zeptejte se nás i našich dodavatelů na to, co Vás zajímá.

Těšíme se na Vás,

Kolektiv Stavebniny Líbeznice